Μηνιαία Αρχεία: Ιούνιος 2021

Απολογισμός σχολικού έτους 2020-2021

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Απολογισμός σχολικού έτους 2020-2021

Σχολικός Κήπος

“Η μάθηση μέσα από τη χαρά του καλλιεργείν“ Μια συλλογική προσπάθεια που αγκαλιάστηκε, αγαπήθηκε και πραγματικά επέφερε καρπούς! Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμαρχο Ιητών κο Γκίκα Γκίκα που ανταποκρίθηκε άμεσα στο κάλεσμα αυτής ιδέας με αποτέλεσμα να πραγματοποιηθεί ο οραματισμός του … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σχολικός Κήπος

Οι Εκπαιδευτικοί του Σχολείου αποχαιρετούν τους μαθητές και τις μαθήτριές τους.

Ευχόμαστε στους μαθητές και στις μαθήτριες του σχολείου μας καλό καλοκαίρι! Οι Εκπαιδευτικοί του σχολείου

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι Εκπαιδευτικοί του Σχολείου αποχαιρετούν τους μαθητές και τις μαθήτριές τους.

Ενημέρωση για το πρόγραμμα «Ψηφιακή Μέριμνα»

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση για το πρόγραμμα «Ψηφιακή Μέριμνα»

Παρατηρείται ότι, τόσο στην προσέλευση στο σχολείο όσο και στην αποχώρηση από αυτό, αρκετοί γονείς συνοδεύοντας τα παιδιά τους, δείχνουν να μην υιοθετούν τα μέτρα για την χρήση μη ιατρικής μάσκας με αποτέλεσμα να μην συνδράμουν το έργο του σχολείου, … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από τη Δευτέρα, 7 Ιουνίου 2021 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα, 14 Ιουνίου 2021 και ώρα 6:00.