Αρχεία ανά ημέρα: 28 Μαρτίου 2021

Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από τη Δευτέρα, 29 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα, 5 Απριλίου 2021 και ώρα 6:00. … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναστολή της δια ζώσης εκπαιδευτικής λειτουργίας των σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης σε ολόκληρη τη χώρα έως τις 5 Απριλίου. Εξαιρούνται τα ειδικά σχολεία όλων των βαθμίδων.