Αρχεία ανά ημέρα: 4 Απριλίου 2021

Προς τον σκοπό αντιμετώπισης της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 θεσπίζονται έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας ανά πεδίο δραστηριότητας και επίπεδο επιδημιολογικής επιβάρυνσης (αυξημένου κινδύνου και πολύ αυξημένου κινδύνου): ΦΕΚ-1194_27.03.2021.pdf   1. Ενημέρωση για τις περιοχές που εντάσσονται στα επίπεδα αυξημένου … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Σχολικά Έτη | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναστολή της δια ζώσης εκπαιδευτικής λειτουργίας των σχολικών μονάδων πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης σε ολόκληρη τη χώρα έως τις 12 Απριλίου. Εξαιρούνται τα ειδικά σχολεία όλων των βαθμίδων.