Εκπαιδευτήρια “Η Γλυκογαλούσα”

Ο Παιδικός Σταθμός «Η Γλυκογαλούσα», σας προσκαλεί στην 5η Διαδικτυακή Συνάντηση Σχολής Γονέων την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021 στις 18:00 με θέμα:«Ο ρόλος των γονέων στην ψυχοσυναισθηματική ανάπτυξη των παιδιών», με εισηγητή τον Δρ.Βάιο Νταφούλη, Παιδοψυχίατρο & Διευθυντή Παιδοψυχιατρικού Τμήματος ΓΝΘ Ιπποκράτειο.

Η διαδικτυακή συνάντηση θα πραγματοποιηθεί μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας zoom.Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κατεβάσουν την εφαρμογή δωρεάν στον υπολογιστή ή στο κινητό τους, και πατώντας ΕΔΩ να συμμετέχουν στην εισήγηση.

Η είσοδος στην πλατφόρμα θα είναι ανοιχτή από 17:30 έως και την έναρξη της εισήγησης στις 18:00.

Παρακαλούνται, οι συμμετέχοντες να έχουν ενεργοποιημένη την κάμερα και απενεργοποιημένο το μικρόφωνο.