ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Ενημερώνουμε τους Γονείς & Κηδεμόνες ότι το Ολοήμερο πρόγραμμα διδασκαλίας του σχολείου μας, θα λειτουργήσει όταν και εφόσον στείλουν Εκπαιδευτικό προσωπικό από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κυκλάδων. Το Εκπαιδευτικό προσωπικό την παρούσα στιγμή δεν επαρκεί για να λειτουργήσει το Ολοήμερο πρόγραμμα διδασκαλίας. Επιπροσθέτως, ενημερώνουμε ότι έχει δοθεί ιδιαίτερη βαρύτητα και το Εκπαιδευτικό προσωπικό έχει φροντίσει να έχει η Δ΄ τάξη τη διδασκαλία που απαιτείται στην τάξη της, όπως όλες οι τάξεις και τμήματα του σχολείου μας μέχρι να έρθει Εκπαιδευτικός.

Ευελπιστούμε να στελεχωθεί σύντομα το σχολείο μας με το κατάλληλο Εκπαιδευτικό προσωπικό για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των Γονέων και Κηδεμόνων.

Σε κάθε περίπτωση θα ενημερωθείτε έγκαιρα για τη λειτουργία του Ολοήμερου.